Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.732

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.683

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 7.911

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.459

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 756

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.490

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 750

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.506

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.546

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.630

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.241

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.482

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.489

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.466

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.037

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 807

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.273

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.553

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.433

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.515

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,53 Beiträge pro Tag)