Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.820

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.742

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.216

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.484

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 772

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.521

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 766

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.528

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.587

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.680

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.386

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.502

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.510

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.491

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.070

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 822

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.335

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.602

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.458

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.559

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,51 Beiträge pro Tag)