Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.687

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.657

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 7.000

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.436

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 737

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.458

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 728

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.477

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.493

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.584

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.162

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.461

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.463

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.442

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 900

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 784

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.024

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.532

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.414

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.476

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)