Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.725

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.679

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 7.839

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.458

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 755

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.487

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 748

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.504

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.534

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.627

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.237

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.482

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.488

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.465

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.016

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 806

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.232

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.552

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.432

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.512

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,53 Beiträge pro Tag)