Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.711

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.670

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 7.618

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.452

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 749

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.478

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 742

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.497

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.517

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.615

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.225

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.476

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.480

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.461

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 980

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 799

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.174

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.545

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.428

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.505

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,54 Beiträge pro Tag)