Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 637

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 613

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 2.966

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 423

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 222

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 433

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 213

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 454

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 465

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 543

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 1.097

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 431

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 436

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 422

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 328

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 258

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 903

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 512

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 401

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 461

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,58 Beiträge pro Tag)