Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.858

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.768

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.324

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.498

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 785

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.537

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 779

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.551

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.606

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.703

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.444

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.517

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.518

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.508

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.082

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 826

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.359

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.617

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.465

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.582

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,5 Beiträge pro Tag)