Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.111

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.084

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 4.807

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 886

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 455

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 898

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 448

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 920

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 932

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.011

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.043

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 897

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 906

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 887

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 590

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 497

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.419

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 976

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 863

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 924

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 7

    7 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)