Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 763

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 737

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 3.514

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 549

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 285

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 558

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 278

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 579

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 591

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 669

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 1.350

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 556

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 565

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 548

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 406

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 322

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.057

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 637

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 526

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 587

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)