Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.273

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.955

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 9.127

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.590

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 833

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.706

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 852

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.657

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.750

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.900

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.904

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.609

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.599

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.592

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.184

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 879

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.564

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.764

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.556

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.715

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,47 Beiträge pro Tag)