Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 301

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 275

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 1.744

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 111

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 65

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 116

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 56

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 138

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 145

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 216

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 438

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 114

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 121

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 107

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 154

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 98

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 557

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 185

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 87

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 143

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 22

    22 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,58 Beiträge pro Tag)