Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.042

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.839

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.679

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.538

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 804

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.622

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 809

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.595

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.676

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.800

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.650

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.556

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.555

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.541

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.125

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 853

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.471

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.674

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.501

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.636

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,48 Beiträge pro Tag)