Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.923

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.811

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.518

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.522

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 800

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.574

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 799

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.578

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.644

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.748

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.558

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.538

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.538

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.525

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.106

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 842

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.418

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.656

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.485

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.612

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)