Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.767

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.710

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.064

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.468

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 762

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.502

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 755

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.513

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.565

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.646

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.289

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.488

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.497

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.474

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.056

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 813

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.312

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.568

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.445

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.531

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,52 Beiträge pro Tag)