Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.840

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.748

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.260

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.490

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 778

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.529

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 773

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.538

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.592

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.688

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.412

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.510

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.513

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.500

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.076

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 822

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.353

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.605

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.461

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.569

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,5 Beiträge pro Tag)