Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.507

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.475

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.281

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.266

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 649

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.286

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 641

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.303

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.320

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.409

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.817

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.281

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.288

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.269

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 800

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 693

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.820

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.359

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.243

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.305

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)