Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.517

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.485

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.316

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.276

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 654

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.296

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 646

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.313

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.330

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.420

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.837

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.291

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.298

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.280

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 805

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 698

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.833

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.369

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.253

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.315

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)