Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.062

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.626

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 11.480

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.882

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 990

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.065

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.103

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.023

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.303

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.685

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.417

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.159

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.049

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.022

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.479

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.105

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.237

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.388

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.969

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.187

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 23

    23 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)