Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.692

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.660

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 7.186

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.438

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 739

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.467

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 730

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.483

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.499

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.597

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.176

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.466

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.467

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.445

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 918

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 789

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.060

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.535

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.416

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.480

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,55 Beiträge pro Tag)