Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.533

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.502

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.410

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.292

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 662

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.312

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 654

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.329

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.346

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.436

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.870

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.307

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.316

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.296

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 813

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 706

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.855

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.385

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.270

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.332

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)