Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.735

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.687

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 7.986

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.462

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 756

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.492

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 750

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.506

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.547

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.631

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.242

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.482

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.490

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.467

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.051

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 809

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.298

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.553

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.437

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.517

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,52 Beiträge pro Tag)