Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 251

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 225

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 1.542

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 61

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 40

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 66

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 31

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 88

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 95

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 166

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 338

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 64

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 71

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 57

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 125

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 72

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 502

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 135

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 37

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 93

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,58 Beiträge pro Tag)