Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.873

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.779

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.370

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.504

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 788

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.549

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 783

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.554

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.614

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.719

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.474

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.521

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.520

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.510

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.091

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 831

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.380

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.625

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.470

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.589

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)