Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.505

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.173

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 9.816

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.722

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 906

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.863

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 929

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.793

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.921

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.111

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.322

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.748

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.770

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.702

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.267

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 951

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.796

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.924

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.693

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.917

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)