Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 4.777

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 3.699

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 16.407

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 2.223

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 1.173

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.450

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.781

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.892

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 3.726

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 4.508

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 8.161

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 4.103

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 3.325

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 3.378

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 2.418

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.687

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 5.403

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 3.698

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 3.080

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.582

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,42 Beiträge pro Tag)