Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.521

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.490

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 6.334

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.280

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 656

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.300

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 648

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.317

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.334

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.424

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.845

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.295

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.302

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.284

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 807

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 700

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.837

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.373

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.257

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.319

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)