Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.776

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.406

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 10.510

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.804

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 956

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.975

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.013

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.919

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.092

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.373

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.866

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.927

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.902

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.849

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.370

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.021

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.986

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.148

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.825

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.060

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)