Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.893

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.797

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.442

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.511

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 792

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.558

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 787

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.567

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.624

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.731

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.509

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.529

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.527

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.515

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.099

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 835

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.388

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.639

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.478

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.602

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)