Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.921

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.808

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.507

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.519

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 799

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.570

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 797

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.574

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.639

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.744

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.552

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.536

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.535

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.523

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.104

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 841

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.413

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.653

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.483

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.609

Dαנα_ѕωє™

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,49 Beiträge pro Tag)