Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.093

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.066

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 4.739

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 868

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 446

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 880

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 439

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 902

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 914

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 993

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 2.007

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 879

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 888

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 869

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 579

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 488

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 1.400

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 958

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 845

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 906

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 15

    15 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)