Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 3.082

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.638

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 11.535

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.885

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 993

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 2.069

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 1.110

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 2.032

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 2.318

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.699

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 5.453

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 2.174

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 2.066

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 2.035

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.488

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 1.108

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 3.256

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 2.407

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.977

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 2.191

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,44 Beiträge pro Tag)