Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 1.814

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 1.737

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 8.191

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.482

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 770

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.517

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 764

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.526

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.584

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 1.677

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 3.381

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.501

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.509

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.487

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.067

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 820

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.331

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.601

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.457

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.556

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,51 Beiträge pro Tag)