Historia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Flamuri i Kosoves

12 +1 2.525

illyrian

Angepinnt Përmasat E Gjenocidit Serb Në Kosovë 1998-1999 NE FOTO!!!

17 +1 2.202

shqiprim_10

Ademi Jashari ishte ushtar i Ibrahim Rugovës

48 9.851

ReD-BLaCK

Masakra e Tivarit, Uran Butka: Enveri urdhëroi, “vrisni kosovarët”

  • laja
  • laja
2 1.731

laja

Myrvetja' - Hidajetja, Vajza Heroinë E Ilegales 1981

0 913

Familja e Isa Boletinit me origjinë nga Isniqi i Deçanit

3 1.873

ReD-BLaCK

Sot mbushen 97 vite nga vdekja e Isa Boletinit

0 935

Pamje Të Flamujve Gjatë Shekulli Xx

2 ±0 1.813

ReD-BLaCK

Historia E Himnit Të Flamurit Dhe Tentimet Për Ta Ndryshuar Këtë “Plagjiaturë”

5 ±0 1.933

ReD-BLaCK

Flamuri shqiptar - shqiponja dykrerëshe e zezë në sfondin e kuq

10 ±0 2.141

ReD-BLaCK

Lufta E Drenicës Dhe Shaban Palluzha

34 4.355

pinar11

Demonstratat E Vitit 1968

2 1.757

Ximi_ch

Arvanitasit/ Fustanellat që çliruan Greqinë

1 1.776

Bσѕѕι™

Gegë dhe Toskë jemi një

2 ±0 1.716

servisi

Karl Marksi urrente shqiptarët

0 ±0 1.274

Dokumentar : ISNIQI,TRADITA DHE BUJARIA 1 , 2 , 3

0 957

Video shumë e mirë mbi krenarin e Kosovës kushtuar Jasharajve " Vijmë edhe një herë "

3 2.806

Bσѕѕι™

Origjina e racës shqiptare

11 1.944

Bσѕѕι™

Periudhat e zhvillimit të lashtësisë

2 1.702

Dαנα_ѕωє™

Dëshmitë e të mbijetuarve, si i piqnin të gjallë fëmijët

8 1.933

Dαנα_ѕωє™

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    513 Themen - 1.980 Beiträge (0,46 Beiträge pro Tag)