Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.972

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.787

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 980

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 957

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.121

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.009

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.917

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.860

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.088

Luftë në Web!

0 1.055

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.051

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 996

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 979

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.841

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 983

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.001

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.043

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.791

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.002

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 994
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)