Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.099

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.869

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.024

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.006

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.166

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.056

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.021

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.963

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.144

Luftë në Web!

0 1.110

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.160

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.039

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.013

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.931

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.044

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.057

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.093

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.864

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.048

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.050
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)