Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 858

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 562

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 309

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 284

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 426

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 342

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 634

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 645

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 405

Luftë në Web!

0 345

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 747

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 310

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 310

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 611

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 305

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 335

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 338

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 573

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 318

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 305
 • Benutzer online 76

  76 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)