Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.224

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.493

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 802

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 777

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 918

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 831

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.567

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.569

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 897

Luftë në Web!

0 843

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.679

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 821

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.550

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 820

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 841

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 852

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.487

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 817

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 817
 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)