Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.906

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.738

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 946

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 927

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.080

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 981

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.857

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.817

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.057

Luftë në Web!

0 1.016

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.975

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 968

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 957

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.799

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 961

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 981

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.011

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.737

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 962

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 961
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)