Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 927

“Google”, Zvicra kunder “Street View”

0 40

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.711

adem_mak

“Lenovo” e prezantoi laptopin e ri

0 38

“Pink”, smartphone i “Microsoft”-it

0 49

“Twitter” nuk do te kete reklama

0 35

“Yahoo”, fillon fushaten “restyling”

0 33

***Aplikacionet e uebit më të shpejta në Firefox 3.1***

0 47

***Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën***

0 64

***Celulari i parë me projektor të integruar***

0 54

***Çudi komunikimi e prodhuar nga Asus dhe Skype***

0 230

***Edhe telefonat VOIP mund të janë të bukur***

0 46

***Fundi i përdoruesve të kopjeve ilegale të Windows XP? ***

0 64

***Internet Explorer 8 vjen në muajin nëntor ***

0 48

***Interneti me shpejtësi prej 1 Gbps godet Japoninë***

0 61

***Laptop i cili u tërheq me aromë***

0 66

***Laptop i përsosur për profesionistë***

0 36

***Lenovo IdeaPad U8 – celular, internet, TV e shumë tjera***

0 45

***Luksoz dhe nga pak i papërcaktuar***

0 30

***Mbroni fëmijët tuaj nga grabitqarët e internetit***

0 214
  • Statistik

    124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)