Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

***Luksoz dhe nga pak i papërcaktuar***

0 30

***Çudi komunikimi e prodhuar nga Asus dhe Skype***

0 215

***Mi i pazakonshëm nga Microsoft***

0 204

***Seri e re e kompjuterëve nga HP - të gjitha në një***

0 208

***Tre milionë britanikë viktima të mashtrimeve***

0 53

***Mbroni fëmijët tuaj nga grabitqarët e internetit***

0 207

***Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit***

0 52

***Samsung blen kompaninë SanDisk***

0 47

***Trafiku i internetit është dyfishuar***

0 206

***Laptop i cili u tërheq me aromë***

0 65

***Vjen laptopi i vogël dhe i lirë nga Dell***

0 50

***Mini televizor për nën dush****

0 57

***Celulari i parë me projektor të integruar***

0 53

***Edhe telefonat VOIP mund të janë të bukur***

0 46

***Fundi i përdoruesve të kopjeve ilegale të Windows XP? ***

0 63

***Samsung e Yahoo shpikin internetin nëpërmes televizionit***

0 43

***Mos u mashtroni nga metodat e rrejshme të hakerëve ***

0 47

***Sony Computer Entertainment në treg video-konzolë të re***

0 44

***Lenovo IdeaPad U8 – celular, internet, TV e shumë tjera***

0 45

***Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën***

0 63
  • Statistik

    124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)