Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.787

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.688

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 909

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 887

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.036

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 948

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.777

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.760

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.011

Luftë në Web!

0 966

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.891

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 932

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 926

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.749

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 930

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 952

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 968

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.683

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 926

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 923
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)