Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.786

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.687

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 908

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 886

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.035

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 946

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.775

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.759

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.009

Luftë në Web!

0 965

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.890

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 931

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 925

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.748

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 928

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 949

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 966

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.682

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 925

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 922
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)