Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 1.516

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.005

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 542

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 517

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 655

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 574

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.079

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.082

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 638

Luftë në Web!

0 578

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.192

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 546

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 551

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.064

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 546

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 578

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 585

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.009

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 558

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 549
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)