Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.093

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.861

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.020

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.001

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.163

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.054

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.017

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.959

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.140

Luftë në Web!

0 1.107

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.152

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.037

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.012

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.927

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.041

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.055

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.086

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.857

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.043

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.048
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)