Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.810

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.700

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 920

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 899

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.045

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 957

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.798

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.778

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.026

Luftë në Web!

0 981

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.922

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 944

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 937

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.764

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 941

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 964

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 983

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.702

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 935

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 934
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)