Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.151

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.904

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.044

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.031

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.191

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.078

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.061

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.996

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.176

Luftë në Web!

0 1.134

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.237

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.071

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.037

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.970

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.066

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.082

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.118

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.896

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.071

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.071
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)