Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.824

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.705

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 923

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 902

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.048

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 960

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.805

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.783

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.030

Luftë në Web!

0 987

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.926

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 948

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 940

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.769

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 944

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 967

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 986

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.707

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 939

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 937
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)