Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.096

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.397

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 753

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 729

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 868

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 784

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.476

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.478

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 850

Luftë në Web!

0 793

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.587

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 763

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 771

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.454

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 771

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 792

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 801

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.399

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 771

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 764
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)