Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.459

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.227

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.408

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.118

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.285

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.152

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.443

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.146

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.262

Luftë në Web!

0 1.228

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.985

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.160

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.253

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.324

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.275

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.181

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.208

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.071

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.349

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.523
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)