Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.948

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.770

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 969

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 947

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.106

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.000

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.892

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.845

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.078

Luftë në Web!

0 1.040

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.023

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 987

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 973

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.829

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 982

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 997

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.031

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.775

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 988

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 983
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)